Δευτέρα 22 Μαΐου 2017

Αποτέλεσμα εικόνας για εδεσσαικος
ΤΟ ΦΙΛΜ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ
Ο Κώστας Μαλουμίδης ξεκίνησε το παιχνίδι με τους Bόλτση,Παπουλίδη,Κιόρτση,Ουζούνη,Σαββίδη,Παπαγεωργιου,Κούμπους,Ρέτζια,Κάρτζιο,Λαφαζανίδη και Τσιρλίδη.
Στην αντίπαλη πλευρά ο Αντώνης Σαπουντζής ξεκίνησε με τους Δημητριάδη,Ντόγκαρη,Κουντουρά,Θωμά,Τσόρμπα,Τσόρμπα,Κονταξή,Ουζούνη,Τσόλκα,Μποζίνη και Βακιάνη

4 λεπτό Σουτ του Ρέτζια με τον Δημητριάδη να αποκρούει δύσκολα
18 λεπτό .Τρία συνεχόμενα σουτ για την ομάδα σταματούν στους αμυντικούς της Δόξας
Γκοοοοοοοοοοοοολ 1-0 στο 21 λεπτό από σουτ του Τσιρλίδη μετά από υποδειγματική σέντρα του Κιόρτση

32 λεπτό Επικίνδυνη κομπίνα μετά από κόρνερ της Δόξας το σουτ του Τσόλκα αουτ

37 λεπτό Σουτ του Κάρτζιου αουτ

40 λεπτό Ο Παπαγεωργίου σουτάρει έξω από την περιοχή με διπλή επέμβαση μπλοκάρει ο Δημητριάδης

42 λεπτό Καλή εκτέλεση φάουλ για την Δόξα η μπάλα περνάει άουτ σε σουτ του Κουντουρά

43 λεπτό Φοβερό σουτ του Ρέτζια εξίσου εντυπωσιακή και η επέμβαση του τερματοφύλακα της Δόξας.

Σκορ ημιχρόνου Εδεσσαικός - Δόξα Εξαπλατάνου 1-0

48 λεπτό Τελευταία στιγμή προλαβαίνει ο Δημητριάδης τον Ρέτζια

60 λεπτό Πρώτη αλλαγή για την ομάδα μας.Μπαίνει ο Πούπης στην θέση του Κάρτζιου

65 λεπτό Ο Παπαγεωργίου εξαπολύει έναν κεραυνό από τα 30 μέτρια με την μπάλα να περνά ελάχιστα άουτ

67 λεπτό Ο Τσόρμπας από ευνοική θέση πλάσαρει με την μπάλα ευτυχώς να περνά άουτ.Σημαντική στιγμή για την Δόξα

Στο επόμενο λεπτό ο Λάφα χάνει μεγάλη ευκαιρία για να γράψει το 2-0 και να τελειώσει το παιχνίδι.Το σουτ που επιχείρησε από τα πλάγια της περιοχής πέρασε λίγο άουτ.

75 λεπτο Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον Εδεσσαικό.Σέντρα του Τσιρλίδη ο Λάφα δεν την πιάνει όπως θα ήθελε και η μπάλα καταλήγει άουτ

80 λεπτό Γκολ για τον Εδεσσαικό με τον Λάφα μετά από σουτ του Παπαγεωργίου που ακυρώνεται ως offside.

83 λεπτό Ο Τσιρλίδης πλασάρει με την μία μέσα από την περιοχή μετά από σέντρα του Κιόρτση με την μπάλα να καταλήγει άουτ.

88 λεπτό.Βγαίνει ο αρχηγός Παπουλίδης και την θέση του και το υποβραχιόνιο πέρνει ο Παπαηλίας.

90 λεπτό Νέα τεράστια ευκαιρία τετ τα τετ του Τσιρλίδη η μπάλα άουτ.