Αποτέλεσμα εικόνας για εδεσσαικος vs

ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2015

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ''ΦΟΡΗΣ ΓΕΝΤΖΗΣ΄΄

ΩΡΑ  16:00

Aπό νωρίς θα βρισκόμαστε στο γήπεδο για να σας μεταφέρουμε όλα τα τελευταία νέα από την άφιξη της αποστολής,το λεπτό προς λεπτό του αγώνα αλλά και πολλά παραλειπόμενα.

Έφτασε η αποστολή πριν από λίγο.Αυτή την στιγμή ανακοινώθηκε η ενδεκάδα.
Εδεσσαικός : Κάτρατσέας,Παπουλίδης,Νέδος,Petrov,Παπαηλίας,Βοτάρης,Σαββαίδης,Μούλας,Τζούρτζος,Παλημάνης,Δημητριάδης.
Αναπληρωματικοί είναι:
Μεταξάς,Πούπης,Πεχλιβάνης,Πασχαλίδης,Χωραφάς,Σερέτης,Φουδούλης

Διαιτητής του αγώνα είναι ο κ.Καρυπίδης με βοηθούς τους κυρίους Τραινταφυλλίδη και Αλμαλιώτη.

Και η ατυχία συνεχίζεται...
Τραυματισμός του Κατρατσέα στην θέση του ο Πασχαλίδης
΄Εναρξη αγώνα
Καταιγιστικός ο Εδεσσαϊκός στο πρώτο δεκάλεπτο.΄Ηδη τρεις χαμένες ευκαιρίες
Κορυφαίος προς το παρών ο τερματοφύλακας του ΄Ολυμπου.
Γκοοοοολ 1-0 ο Παλημάνης στο 15 λεπτο έπειτα απο εξαιρετικη σέντρα του Τζούρτζου και τακουνάκι  του Δημητριάδη.Πολύ όμορφο γκολ από την ομάδα μας.
Απίστευτη ευκαιρία απο τον Μάκη Δημητριάδη που κρεμάει τον τερμαφύλακα αλλά η μπάλα πάει στο οριζόντιο δοκάρι.
Πέναλτυ μαρς στον Τζούρτζο που δεν το δίνει ο Καρυπιδης.
Νέα απίστευτη τριπλή ευκαιρία...Αυτά δεν γίνονται πουθενά
Γκοοοοολ 2-0 ο Δημητριάδης μετά απο εξαιρετική προσπάθεια του Παλημάνη
Νέο οριζόντιο δοκάρι απο τον Παλημάνη με την μπάλα να σκάει πάνω στην γραμμή.
Λήξη ημιχρόνου
΄Εναρξη 2ου ημιχρόνου
Αλλαγή για την ομάδα μας,o Μεταξάς στην θέση του Νέδου
Νέες μεγάλες ευκαιρίες απο Βοτάρη και Παλημάνη αντίστοιχα
Γκοοοοολ 3-0 από τον Δημητριάδη μετά από ασίστ του Παλημάνη
Γκοοοοολ 4-0 από τον Δημητριάδη και πάλι που πετυχαίνει χατ-τρικ μετά απο σέντρα του Βοτάρη
Κλείνουν οι αλλαγές στο 65 με τους Petrov και Δημητριάδη να αποχωρούν καταχειροκροτούμενοι και τις θέσεις του να πέρνουν οι Σερέτης και Φουδούλης
Νέο γκολ 5-0 απο τον εξαιρετικό Σαββαίδη στο 69 λεπτό.
6-0 στο 80 λεπτό από τον Παλημάνη μετά από ασταθή απόκρουση του τερματοφύλακα σε σουτ του Βοτάρη
7-0 στο 85 από τον Παλημάνη έπειτα από υπέροχη προσπάθεια του Μεταξά όπου πέρασε όλη την άμυνα της Αψάλου και έδωσε ένα έτοιμο γκολ στον αρχηγό Γιάννη Παλημάνη σημειώνοντας και αυτός χατ τρικ.